FK Slavoj Český Krumlov

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Slavoj Český Krumlov
www.fkslavoj.cz

Příští zápas

Rozlosování zimních turnajů na umělce Slavoje

Rozlosování zimních turnajů na umělce Slavoje

Od konce ledna do března se na umělém trávníku v areálu Slavoje Č. Krumlov uskuteční tři zimní turnaje v kategoriích mužů, dorostu a starších žáků.

Turnaje mužů na UMT 27.1. 2024 -10.3.2024

Účastníci a rozlosování: 1. SK Mladé (I.B), 2. ČK st. dor. (KP), 3. H.Planá (OP), 4. Přídolí (OP), 5. Netolice (I.B), 6. Loučovice (I.B), 7. Boršov (I.B).

1. kolo                                                                                  

So 27.1. 12.00  ČK dor.- Boršov                                       

So 27.1. 14,00  Přídolí - Netolice                                       

So 27.1. 18,00  H.Planá - Loučovice                                    

2. kolo                                                                                  

Pá  2.2.  18,15  Loučovice - Přídolí                                    

So  3.2.  14,00  Boršov – H.Planá                                      

So  3.2.  16,00  SK Mladé – ČK dor.

3. kolo                                                                                  

Pá 9.2. 18,15  Netolice - Loučovice                                   

So 10.2.16,00 H.Planá – SK Mladé                                     

Ne 11.2. 14,00 Přídolí – Boršov                                          

4. kolo                                                                                  

Pá 16.2. 18,15 SK Mladé - Přídolí                                     

So 17.2. 14,00 Boršov - Netolice                                       

So 17.2. 16,00 ČK dor. - H.Planá                                      

5. kolo                                                                                  

St  7.2.19,30 Loučovice - Boršov                                       

So 24.2. 14,00 Přídolí – ČK dor.                                       

So  24.2. 16,00 Netolice – SK Mladé                                                                                

6. kolo                                                                                  

Pá 1.3. 18,15 SK Mladé - Loučovice                                 

So 2.3. 14,00 ČK dor. - Netolice                                       

So 2.3. 16,00 H.Planá- Přídolí                                            

7. kolo                                                                                  

Pá 8.3. 18,15 Loučovice – ČK dor.                                    

Ne 10.3. 12,00 Netolice – H.Planá                                     

Ne 10.3. 14,00 Boršov – SK Mladé                                   

 

Účastníci a rozlosování: dorost

1. Č. Dvory, 2. Týn nad Vlt, 3. S. Úst/Větrovy, 4. Prachatice, 5. Netolice, 6. ČK.

1. kolo                                                                                  

So 3.2. 10,00 Č. Dvory - ČK                                                

So 3.2. 12.00 Týn - Netolice                                              

Ne  4.2. 10,00 S.Ústí - Prachatice                                                                                       

2. kolo                                                                                  

So 10.2. 10,00 ČK - Prachatice                                          

So 10.2. 12.00 Netolice – S. Ústí                                       

Ne 11.2. 10,00 Č.Dvory – Týn                                                                              

3. kolo                                                                                  

So 17.2. 10,00 Týn - ČK                                                    

Ne 18.2.12.00   Prachatice - Netolice                                 

Ne 18.2.14,00 S.Ústí - Č.Dvory                                         

4. kolo                                                                                  

So 24.2. 10,00 ČK - Netolice                                             

So 24.2. 12.00 Týn – S.Ústí                                               

Ne 25.2. 10,00 Č.Dvory – Prachatice                                                                               

5. kolo                                                                                  

So 2.3. 10,00 S.Ústí – ČK                                                  

So 2.3. 12.00 Prachatice – Týn                                           

Ne 3.3. 10,00 Netolice – Č.Dvory

                                    

Účastníci a rozlosování: starší žáci

1. Velešín, 2. Zl. Koruna 3. SK Včelná, 4. Frymburk/FC Lipno, 5. ČK.

1. kolo                                                                                  

Ne 4.2. 12,00 Z.Koruna - ČK                                            

Neděle 4.2. 14,00 Včelná - Frymburk/Lipno                     

2. kolo                                                                                  

Ne  11.2. 12,00 ČK - Včelná                                               

Ne  11.2. 16,00 Velešín - Z.Koruna                                                                                     

3. kolo                                                                                  

So 17.2. 12,00  Včelná - Velešín                                        

Ne  18.2. 16,00 Frymburk/Lipno - ČK                               

4. kolo                                                                                  

Ne  25.2. 12,00 Velešín - Frymburk/Lipno                        

Ne  25.2. 14,00 Z.Koruna - Včelná                                    

5. kolo                                                                                  

Ne  3.3. 12,00 Frymburk/Lipno - Z.Koruna                       

Ne  3.3. 14,00 ČK - Velešín

Diskuze

Poslední zápas

SK Lhenice
FK Slavoj Č. Krumlov B
2:0
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Petřín Plzeň 26 66:25 61
2. SK Aritma Praha 26 51:18 50
3. FC Viktoria Mariánské.. 26 53:33 46
4. FK Baník Sokolov 1948 26 66:40 45
5. FK Spartak Soběslav 26 53:44 44
6. SK Hořovice 26 37:38 39
7. FK Komárov 26 44:34 38
8. FC Rokycany 26 31:41 35
9. FK Jindřichův Hradec.. 26 38:57 33
10. SK Senco Doubravka 25 36:29 30
11. SK Otava Katovice 26 35:50 28
12. TJ Jiskra Domažlice B 25 40:51 27
13. FK Viagem Příbram B 26 36:50 26
14. FK Slavoj Český Krumlov 26 36:58 24
15. SK Klatovy 1898 26 35:60 21
16. FK Tachov 26 26:55 20

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Najdete nás na Facebooku

Město Český Krumlov Jihočeský kraj Prosport ČK o.p.s NSA MŠMT ČUS FAČR Jihočeský KFS OFS Český Krumlov

Počet návštěv: 22677
Posledních 30 dnů: 704 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 19

© 2024 FK Slavoj Český Krumlov | Všechna práva vyhrazena | fkslavojck@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne