Od konce ledna do března se na umělém trávníku v areálu Slavoje Č. Krumlov uskuteční tři zimní turnaje v kategoriích mužů, dorostu a starších žáků.
Turnaje mužů na UMT 27.1. 2024 -10.3.2024
Účastníci a rozlosování: 1. SK Mladé (I.B), 2. ČK st. dor. (KP), 3. H.Planá (OP), 4. Přídolí (OP), 5. Netolice (I.B), 6. Loučovice (I.B), 7. Boršov (I.B).
1. kolo
So 27.1. 12.00 ČK dor.- Boršov
So 27.1. 14,00 Přídolí - Netolice
So 27.1. 18,00 H.Planá - Loučovice
2. kolo
Pá 2.2. 18,15 Loučovice - Přídolí
So 3.2. 14,00 Boršov – H.Planá
So 3.2. 16,00 SK Mladé – ČK dor.
3. kolo
Pá 9.2. 18,15 Netolice - Loučovice
So 10.2.16,00 H.Planá – SK Mladé
Ne 11.2. 14,00 Přídolí – Boršov
4. kolo
Pá 16.2. 18,15 SK Mladé - Přídolí
So 17.2. 14,00 Boršov - Netolice
So 17.2. 16,00 ČK dor. - H.Planá
5. kolo
St 7.2.19,30 Loučovice - Boršov
So 24.2. 14,00 Přídolí – ČK dor.
So 24.2. 16,00 Netolice – SK Mladé
6. kolo
Pá 1.3. 18,15 SK Mladé - Loučovice
So 2.3. 14,00 ČK dor. - Netolice
So 2.3. 16,00 H.Planá- Přídolí
7. kolo
Pá 8.3. 18,15 Loučovice – ČK dor.
Ne 10.3. 12,00 Netolice – H.Planá
Ne 10.3. 14,00 Boršov – SK Mladé
Účastníci a rozlosování: dorost
1. Č. Dvory, 2. Týn nad Vlt, 3. S. Úst/Větrovy, 4. Prachatice, 5. Netolice, 6. ČK.
1. kolo
So 3.2. 10,00 Č. Dvory - ČK
So 3.2. 12.00 Týn - Netolice
Ne 4.2. 10,00 S.Ústí - Prachatice
2. kolo
So 10.2. 10,00 ČK - Prachatice
So 10.2. 12.00 Netolice – S. Ústí
Ne 11.2. 10,00 Č.Dvory – Týn
3. kolo
So 17.2. 10,00 Týn - ČK
Ne 18.2.12.00 Prachatice - Netolice
Ne 18.2.14,00 S.Ústí - Č.Dvory
4. kolo
So 24.2. 10,00 ČK - Netolice
So 24.2. 12.00 Týn – S.Ústí
Ne 25.2. 10,00 Č.Dvory – Prachatice
5. kolo
So 2.3. 10,00 S.Ústí – ČK
So 2.3. 12.00 Prachatice – Týn
Ne 3.3. 10,00 Netolice – Č.Dvory
Účastníci a rozlosování: starší žáci
1. Velešín, 2. Zl. Koruna 3. SK Včelná, 4. Frymburk/FC Lipno, 5. ČK.
1. kolo
Ne 4.2. 12,00 Z.Koruna - ČK
Neděle 4.2. 14,00 Včelná - Frymburk/Lipno
2. kolo
Ne 11.2. 12,00 ČK - Včelná
Ne 11.2. 16,00 Velešín - Z.Koruna
3. kolo
So 17.2. 12,00 Včelná - Velešín
Ne 18.2. 16,00 Frymburk/Lipno - ČK
4. kolo
Ne 25.2. 12,00 Velešín - Frymburk/Lipno
Ne 25.2. 14,00 Z.Koruna - Včelná
5. kolo
Ne 3.3. 12,00 Frymburk/Lipno - Z.Koruna
Ne 3.3. 14,00 ČK - Velešín
SK Lhenice
FK Slavoj Č. Krumlov B |
2:0 Podrobnosti |
1. | SK Petřín Plzeň | 26 | 66:25 | 61 |
2. | SK Aritma Praha | 26 | 51:18 | 50 |
3. | FC Viktoria Mariánské.. | 26 | 53:33 | 46 |
4. | FK Baník Sokolov 1948 | 26 | 66:40 | 45 |
5. | FK Spartak Soběslav | 26 | 53:44 | 44 |
6. | SK Hořovice | 26 | 37:38 | 39 |
7. | FK Komárov | 26 | 44:34 | 38 |
8. | FC Rokycany | 26 | 31:41 | 35 |
9. | FK Jindřichův Hradec.. | 26 | 38:57 | 33 |
10. | SK Senco Doubravka | 25 | 36:29 | 30 |
11. | SK Otava Katovice | 26 | 35:50 | 28 |
12. | TJ Jiskra Domažlice B | 25 | 40:51 | 27 |
13. | FK Viagem Příbram B | 26 | 36:50 | 26 |
14. | FK Slavoj Český Krumlov | 26 | 36:58 | 24 |
15. | SK Klatovy 1898 | 26 | 35:60 | 21 |
16. | FK Tachov | 26 | 26:55 | 20 |
Počet návštěv: 23805
Posledních 30 dnů: 627 | Posledních 7 dnů: 198 | Poslední den: 18
© 2024 FK Slavoj Český Krumlov | Všechna práva vyhrazena | fkslavojck@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze